דילוג לתוכן

העתקות ישראל - מגזין דיגיטלי / ינואר 2016

חזרה

העתקות ישראל ההשקה

כך השקנו, הצגנו וחגגנו את המהפך בעולם ההעתקות, בנוכחות כל העובדים מכל הסניפים מרחבי הארץ שהופתעו, אך נענו בהתלהבות לאתגרים וליעדים החדשים

ה-27 לאוגוסט 2015 אמנם היה לכאורה סתם יום של חול, אבל בעולם ההעתקות הישראלי ובהיסטוריה המקצועית שלנו הוא הפך לתאריך מכונן. תאריך זה נרשם כיום הפיכתנו מחברת העתקות לרשת ארצית משודרגת בשם העתקות ישראל.

פרטי האירוע תוכננו בקפידה ונשמרו בסודיות שלא היתה מביישת את החשאיים שבארגונים. איש מהעובדים שנהרו מרחבי הארץ לא שיער במה מדובר. הקייטרינג היה כיד המלך, התוכנית האמנותית כללה הרצאה מתובלת בהומור, די ג'יי וריקודים, אבל גולת הכותרת היתה מצגת שהזכירה לעובדים איך התחלנו את החברה עם שליח אחד ופרסה בפניהם בפריים אחר פריים את שלבי ההתפתחות ואת השינוי המתבקש, תוך הכרזה על המהפך.

"ההתרגשות היתה גדולה", מספרת שרון שבעוני שכהרגלה צפתה בעובדים מהצד בקשר רב על מנת לבחון את תגובותיהם. "היו חיבוקים, נשיקות, חלק מהעובדים בכו מהתרגשות, אחרי הכל רבים מהם עובדים איתנו כבר שנים, השמחה היתה מכל עבר, כפי שאפשר לראות גם בתמונות.

"המהפך היה כרוך בעבודת הכנה גדולה במישורים רבים", מסבירה שרון, "ובהתאמת כל המערכות המיחשוביות, השיווקיות, הפירסומיות והמשרדיות למיתוג ולתפיסה הרשתית החדשה.

למחרת ההשקה הופנמו כל השינויים ברשת, התהליך הושלם ויצאנו לדרך החדשה. 

 

סימנייה